Kā pasūtīt kokvilnas maisiņus

Izvēlieties kokvilnas maisiņus no tīmekļvietnes -

Atlasiet no plašā kokvilnas maisiņu klāsta dažādos izmēros, krāsās un daudzumos, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Lespēja pievienot jūsu logotipu -

Personalizējiet savus kokvilnas maisiņus, pievienojot logotipu, kad pieteikuma formai pievienojat produktus. Jūs arī varat savu logo nosūtīt pa taisno uz e-pastu: info@bvpack.lv

Lesniedziet savu pieprasījumu -

a) Izmantojiet tīmekļvietnē pieejamo pieteikuma formu.
b) Varat arī mums atsūtīt e-pastu ar nepieciešamo informāciju uz info@bvpack.lv, ja pieteikuma forma neatbilst jūsu vajadzībām. Mēs cenšamies atbildēt uz e-pastiem dažu stundu laikā darba dienās.

Mēs nodrošinām cenas piedāvājumu -

Kopā ar savu cenas piedāvājumu mēs jums nosūtīsim vizuālu apstiprinājumu, atainojot jūsu logotipu uz vēlamā kokvilnas maisiņa. Pēc tam mēs ar jums pārrunāsim ražošanas termiņus.

Pēc pasūtījuma izpildes -

Kokvilnas maisiņi tiks nogādāti jūsu norādītajā adresē, vai arī jūs tos varēsiet saņemt Slokas ielā 52, LV-1007, Rīgā, Latvijā. Mēs sadarbojamies ar DPD, vadošo transporta pakalpojumu sniedzēju Eiropā, tāpēc nebūs papildus sūtīšanas izdevumu. Varēsiet izsekot savu pasūtījumu tiešsaistē, izmantojot sūtījuma izsekošanas kodu.

Bezmaksas piegāde ir iespējama pasūtījumiem ar summu virs 100 eur.

20 pieredzes gadi

Esot šajā biznesā jau 20 gadus, mēs esam apkalpojuši dažādus starptautiskus uzņēmumus, tostarp Nordea, Swedbank, SEB, G4S, American Express, Volkswagen un Lexus dīlerus, neskaitāmas nacionālās aģentūras un tūkstošiem uzņēmumu. Mēs ar lepnumu apkalpojam vairāk nekā 3000 klientu visās Ziemeļvalstīs.

Maksājumu noteikumi -

Visas mūsu cenas ir galīgas, nav slēptu izmaksu, mēs nodrošinām caurspīdīgumu ikvienā transakcijā.